محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره فروشگاه نیکان پور

درباره ما

بررسی تخصصی، مشاوره، خرید اینترنتی

همه ی ما، همیشه برای خرید مطمئن از یک فروشگاه، سابقه آن را هم مد نظر قرار می دهیم. فروشگاه نیکان پور در سال 1348 توسط آقای جعفر نیکان پور تأسیس شده است. فعالیت اولیه این فروشگاه در زمینه اجاره و تعمیر دوچرخه بود. با گذشت زمان و رونق یافتن فرهنگ دوچرخه سواری در بین مردم، این فروشگاه فعالیت خود را در زمینه فروش دوچرخه و لوازم و قطعات آن آغاز کرد. فروشگاه نیکان پور با فروش دوچرخه و ایجاد اطمینان در بین مردم روز به روز بر شهرت و اعتبار خود افزوده و تا سال 1378 به یک فروشگاه بزرگ تبدیل شد.

فروشگاه دوچرخه نیکان پور در سال 1378 اقدام به مونتاژ دوچرخه با نام «نیکان پور» نمود و به دلیل استقبال زیاد مشتریان، از محصولات و تولیدات نیکان پور، تصمیم بر آن شد تا شعبه ای جدید و بزرگ تر از فروشگاه نیکان پور احداث گردد. شعبه ی جدید فروشگاه نیکان پور با مدیریت آقای رضا نیکان پور، نیز در سال 1378 راه اندازی شد و هم اکنون آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

این فروشگاه با تلاش و همت خود توانست اولین نمایندگی خود را در سال 1389 از شرکت معتبر دماوند دریافت کرده و تا سال 1394 نمایندگی شرکت های معتبری همچون؛ FLASH, PHOENIX, KTM, KAVIR, CUBE, ARVAND, RAPIDO, HARO, KING را دریافت نماید.

فروشگاه دوچرخه نیکان پور در سال 1397 و هم راستا با پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات و الکترونیکی شدن تجارت ها، فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را نیز جزو برنامه های خود قرار داده و با راه اندازی نسخه جدید و به روز فروشگاه اینترنتی نیکان پور، خدمات دهی به مشتریان و فروش آنلاین محصولات خود را شروع نمود.

تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف و تخفیف به مناسبت های مختلف خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.

شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا ...)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید به صورت عمده از طریق منوی محصولات همین صفحه اقدام کنید.